SFBCL5000150ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCL5000150ZC0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBCL5000150ZC0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Fitxak: SFBCL5000150ZC0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFBCL5000150ZC0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBCL5000150ZC0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4415 pcs Datuen fitxa SFBCL5000150ZC0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia -20%, +80%
Hariaren tamaina 8-32 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Series SFBC
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 15pF