SFAKL0500473MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL0500473MX0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFAKL0500473MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
Fitxak: SFAKL0500473MX0.pdf
  • Mezua
SFAKL0500473MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFAKL0500473MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6105 pcs Datuen fitxa SFAKL0500473MX0.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M3.5x0.6 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Series SFAK
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.047µF