SFAJL5000152MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL5000152MX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFAJL5000152MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Fitxak: SFAJL5000152MX1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFAJL5000152MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFAJL5000152MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4763 pcs Datuen fitxa SFAJL5000152MX1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M3x0.5 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Series SFAJ
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 29dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 1500pF