SFAJC5000471MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJC5000471MX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFAJC5000471MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
Fitxak: SFAJC5000471MX1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFAJC5000471MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFAJC5000471MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8469 pcs Datuen fitxa SFAJC5000471MX1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M3x0.5 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Series SFAJ
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 16dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 470pF