SBSPP0500223MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSPP0500223MXB
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER
Fitxak: SBSPP0500223MXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SBSPP0500223MXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSPP0500223MXB fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 32829 pcs Datuen fitxa SBSPP0500223MXB.pdf
Tentsioaren balioa 50V Baloreak C = 0.022µF
Mota Low Pass Teknologia LC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Series SBSP
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Altuera 0.071" (1.80mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.022µF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Oraingo 1A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 37dB @ 100MHz