SBSMP1000224MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSMP1000224MXB
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Fitxak: SBSMP1000224MXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SBSMP1000224MXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSMP1000224MXB fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 10934 pcs Datuen fitxa SBSMP1000224MXB.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series SBSM
balorazio - Pakete / kasua 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera 44dB @ 100MHz Altuera (Max) 0.133" (3.38mm)
Deskribapen zehatza 0.22µF Feed Through Capacitor 100V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.22µF