SBSGP5000103MXB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSGP5000103MXB
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Fitxak: SBSGP5000103MXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SBSGP5000103MXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSGP5000103MXB fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 13206 pcs Datuen fitxa SBSGP5000103MXB.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Series SBSG
balorazio - Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera 39dB @ 100MHz Altuera (Max) 0.104" (2.65mm)
Deskribapen zehatza 10000pF Feed Through Capacitor 500V 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 5A kapazitantzia 10000pF