SBSGP1000154MXR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSGP1000154MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Fitxak: SBSGP1000154MXR.pdf
  • Mezua
SBSGP1000154MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSGP1000154MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27763 pcs Datuen fitxa SBSGP1000154MXR.pdf
Tentsioaren balioa 100V Baloreak C = 0.15µF
Mota Low Pass Teknologia LC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Series SBSG
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.104" (2.65mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.15µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Oraingo 5A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 39dB @ 100MHz