SBSGC1000154MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSGC1000154MXB
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Fitxak: SBSGC1000154MXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SBSGC1000154MXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSGC1000154MXB fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 12917 pcs Datuen fitxa SBSGC1000154MXB.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Series SBSG
balorazio - Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera 39dB @ 100MHz Altuera (Max) 0.104" (2.65mm)
Deskribapen zehatza 0.15µF Feed Through Capacitor 100V 10A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.15µF