2225Y6K00821KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6K00821KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y6K00821KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 6KV X7R 2225
Fitxak: 1.2225Y6K00821KXT.pdf2.2225Y6K00821KXT.pdf
  • Mezua
2225Y6K00821KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y6K00821KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 820PF 6KV X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61691 pcs Datuen fitxa 1.2225Y6K00821KXT.pdf2.2225Y6K00821KXT.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 820pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 820pF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2225Y6K00821JXT
2225Y6K00821JXT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 820PF 6KV X7R 2225
Stockean: 59132 pcs
Deskarga: 2225Y6K00821JXT.pdf
RFQ
2225Y6K00821MXR
2225Y6K00821MXR
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
Stockean: 89037 pcs
Deskarga: 2225Y6K00821MXR.pdf
RFQ
2226
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HOLDER BATTERY 1CELL D ALUM
Deskarga: 2226.pdf
2225Y6K00820KCR
2225Y6K00820KCR
deskribapena: CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 2225
Deskarga: 2225Y6K00820KCR.pdf
2226
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: ADDRESS LED MODULE SERIAL RGB
Deskarga: 2226.pdf
fabrikatzaileak: SCS
deskribapena: WRIST STRAP MEDIUM MAGNETIC
2225Y6K00821KXR
2225Y6K00821KXR
Deskarga: 2225Y6K00821KXR.pdf
2225Y6K00821JXR
2225Y6K00821JXR