2225Y6K00120GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6K00120GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y6K00120GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 2225
Fitxak: 1.2225Y6K00120GCT.pdf2.2225Y6K00120GCT.pdf
  • Mezua
2225Y6K00120GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y6K00120GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41229 pcs Datuen fitxa 1.2225Y6K00120GCT.pdf2.2225Y6K00120GCT.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 12pF ±2% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 12pF