2225Y6300394JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6300394JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y6300394JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 630V X7R 2225
Fitxak: 1.2225Y6300394JXR.pdf2.2225Y6300394JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2225Y6300394JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y6300394JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.39UF 630V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10367 pcs Datuen fitxa 1.2225Y6300394JXR.pdf2.2225Y6300394JXR.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.39µF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 0.39µF