2225Y5000822GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000822GCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y5000822GCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 2225
Fitxak: 1.2225Y5000822GCR.pdf2.2225Y5000822GCR.pdf
  • Mezua
2225Y5000822GCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y5000822GCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22179 pcs Datuen fitxa 1.2225Y5000822GCR.pdf2.2225Y5000822GCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 8200pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 8200pF