2225Y5000680JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000680JCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y5000680JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 2225
Fitxak: 1.2225Y5000680JCR.pdf2.2225Y5000680JCR.pdf
  • Mezua
2225Y5000680JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y5000680JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37965 pcs Datuen fitxa 1.2225Y5000680JCR.pdf2.2225Y5000680JCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 68pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 68pF