2225Y1000225MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000225MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y1000225MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 100V X7R 2225
Fitxak: 1.2225Y1000225MXR.pdf2.2225Y1000225MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2225Y1000225MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y1000225MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.2UF 100V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23010 pcs Datuen fitxa 1.2225Y1000225MXR.pdf2.2225Y1000225MXR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2.2µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 2.2µF