2225Y0250224JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0250224JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225Y0250224JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 25V X7R 2225
Fitxak: 1.2225Y0250224JXT.pdf2.2225Y0250224JXT.pdf
  • Mezua
2225Y0250224JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225Y0250224JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.22UF 25V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30556 pcs Datuen fitxa 1.2225Y0250224JXT.pdf2.2225Y0250224JXT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.22µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 0.22µF