2225J0500471FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0500471FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225J0500471FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 2225
Fitxak: 1.2225J0500471FCR.pdf2.2225J0500471FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2225J0500471FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225J0500471FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13519 pcs Datuen fitxa 1.2225J0500471FCR.pdf2.2225J0500471FCR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 470pF