2225J0500105MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0500105MDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225J0500105MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 2225
Fitxak: 2225J0500105MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2225J0500105MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225J0500105MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26153 pcs Datuen fitxa 2225J0500105MDR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 1µF