2225J0100151KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0100151KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225J0100151KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 2225
Fitxak: 1.2225J0100151KCT.pdf2.2225J0100151KCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2225J0100151KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225J0100151KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40419 pcs Datuen fitxa 1.2225J0100151KCT.pdf2.2225J0100151KCT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 150pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 150pF