2220YA250822KXTB17
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250822KXTB17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220YA250822KXTB17
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 250V X7R 2220
Fitxak: 2220YA250822KXTB17.pdf
  • Mezua
2220YA250822KXTB17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220YA250822KXTB17 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8200PF 250V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56346 pcs Datuen fitxa 2220YA250822KXTB17.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 8200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 8200pF
eskaerak Safety, Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2221
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 2"