2220YA250472KXTB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250472KXTB16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220YA250472KXTB16
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Fitxak: 2220YA250472KXTB16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2220YA250472KXTB16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220YA250472KXTB16 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4700PF 250V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56924 pcs Datuen fitxa 2220YA250472KXTB16.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.177" (4.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 1608-1433-2
2220YA250472KXTB16-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak Safety, Boardflex Sensitive