2220YA250222KETB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250222KETB16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220YA250222KETB16
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 250V X7R 2220
Fitxak: 1.2220YA250222KETB16.pdf2.2220YA250222KETB16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
2220YA250222KETB16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220YA250222KETB16 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2200PF 250V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 30046 pcs Datuen fitxa 1.2220YA250222KETB16.pdf2.2220YA250222KETB16.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 1608-1336-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 2200pF