2220Y6300224KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300224KJT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y6300224KJT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Fitxak: 2220Y6300224KJT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
2220Y6300224KJTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y6300224KJT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19488 pcs Datuen fitxa 2220Y6300224KJT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 1608-1182-3
1608-1182-3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 0.22µF