2220Y6300105KETWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300105KETWS2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y6300105KETWS2
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 630V X7R 2220
Fitxak: 1.2220Y6300105KETWS2.pdf2.2220Y6300105KETWS2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
2220Y6300105KETWS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y6300105KETWS2 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1UF 630V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 9421 pcs Datuen fitxa 1.2220Y6300105KETWS2.pdf2.2220Y6300105KETWS2.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.177" (4.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series StackiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 1608-1333-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 1µF