2220Y5000561KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000561KCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y5000561KCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 2220
Fitxak: 1.2220Y5000561KCR.pdf2.2220Y5000561KCR.pdf
  • Mezua
2220Y5000561KCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y5000561KCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67345 pcs Datuen fitxa 1.2220Y5000561KCR.pdf2.2220Y5000561KCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 560pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 560pF