2220Y2K00561JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2K00561JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y2K00561JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 2KV X7R 2220
Fitxak: 1.2220Y2K00561JXR.pdf2.2220Y2K00561JXR.pdf
  • Mezua
2220Y2K00561JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y2K00561JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 2KV X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53287 pcs Datuen fitxa 1.2220Y2K00561JXR.pdf2.2220Y2K00561JXR.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 560pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 560pF