2220Y2500820GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2500820GFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y2500820GFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2220
Fitxak: 2220Y2500820GFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y2500820GFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y2500820GFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15329 pcs Datuen fitxa 2220Y2500820GFR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 82pF