2220Y1K20562MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20562MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y1K20562MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 1.2KV X7R 2220
Fitxak: 1.2220Y1K20562MXR.pdf2.2220Y1K20562MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y1K20562MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y1K20562MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 5600PF 1.2KV X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80516 pcs Datuen fitxa 1.2220Y1K20562MXR.pdf2.2220Y1K20562MXR.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 5600pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 5600pF