2220Y1K20390FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20390FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y1K20390FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 39PF 1.2KV C0G/NP0 2220
Fitxak: 1.2220Y1K20390FCR.pdf2.2220Y1K20390FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y1K20390FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y1K20390FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 39PF 1.2KV C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17236 pcs Datuen fitxa 1.2220Y1K20390FCR.pdf2.2220Y1K20390FCR.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 39pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 39pF