2220Y1K20272KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20272KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y1K20272KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 1.2KV C0G 2220
Fitxak: 1.2220Y1K20272KCT.pdf2.2220Y1K20272KCT.pdf
  • Mezua
2220Y1K20272KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y1K20272KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2700PF 1.2KV C0G 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44108 pcs Datuen fitxa 1.2220Y1K20272KCT.pdf2.2220Y1K20272KCT.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2700pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 2700pF