2220Y0630271FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y0630271FFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 2220
Fitxak: 2220Y0630271FFT.pdf
  • Mezua
2220Y0630271FFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y0630271FFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10029 pcs Datuen fitxa 2220Y0630271FFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 63V
tolerantzia 270pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Boardflex Sensitive balorazio -
polarizazio 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 2220Y0630271FFT Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 270pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena CAP CER 270PF 63V C0G/NP0 2220