2220Y0630270GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0630270GFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y0630270GFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 27PF 63V C0G/NP0 2220
Fitxak: 2220Y0630270GFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y0630270GFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y0630270GFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 27PF 63V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14890 pcs Datuen fitxa 2220Y0630270GFR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 27pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 27pF