2220Y0100823JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100823JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y0100823JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 10V X7R 2220
Fitxak: 1.2220Y0100823JXR.pdf2.2220Y0100823JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y0100823JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y0100823JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.082UF 10V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35435 pcs Datuen fitxa 1.2220Y0100823JXR.pdf2.2220Y0100823JXR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.082µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 0.082µF