2220Y0100151KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100151KCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220Y0100151KCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 2220
Fitxak: 1.2220Y0100151KCR.pdf2.2220Y0100151KCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220Y0100151KCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220Y0100151KCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44295 pcs Datuen fitxa 1.2220Y0100151KCR.pdf2.2220Y0100151KCR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.165" (4.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 150pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 150pF