2220JA250682MXRB17
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250682MXRB17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220JA250682MXRB17
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 250V X7R 2220
Fitxak: 2220JA250682MXRB17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220JA250682MXRB17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220JA250682MXRB17 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6800PF 250V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78230 pcs Datuen fitxa 2220JA250682MXRB17.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 6800pF