2220JA250102JXRB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250102JXRB16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220JA250102JXRB16
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 250V X7R 2220
Fitxak: 2220JA250102JXRB16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220JA250102JXRB16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220JA250102JXRB16 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1000PF 250V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59883 pcs Datuen fitxa 2220JA250102JXRB16.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.177" (4.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 1000pF