2220J2K50181FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2K50181FCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220J2K50181FCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 2.5KV C0G/NP0 2220
Fitxak: 1.2220J2K50181FCT.pdf2.2220J2K50181FCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2220J2K50181FCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220J2K50181FCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 2.5KV C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19006 pcs Datuen fitxa 1.2220J2K50181FCT.pdf2.2220J2K50181FCT.pdf
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 180pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 180pF