2220J0500153JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0500153JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220J0500153JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 50V X7R 2220
Fitxak: 1.2220J0500153JXR.pdf2.2220J0500153JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220J0500153JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220J0500153JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.015UF 50V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52920 pcs Datuen fitxa 1.2220J0500153JXR.pdf2.2220J0500153JXR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 0.015µF