2215JA250821FCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250821FCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2215JA250821FCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Fitxak: 2215JA250821FCTSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2215JA250821FCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2215JA250821FCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8595 pcs Datuen fitxa 2215JA250821FCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2215 (5738 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 820pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric) kapazitantzia 820pF