2211YA250471FCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250471FCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211YA250471FCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211YA250471FCTSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
2211YA250471FCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211YA250471FCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12025 pcs Datuen fitxa 2211YA250471FCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 470pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 470pF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2211YA250471FCTSP
2211YA250471FCTSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 2211