2211YA250470JCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250470JCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211YA250470JCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211YA250470JCTSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
2211YA250470JCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211YA250470JCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58708 pcs Datuen fitxa 2211YA250470JCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 47pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 47pF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2211YA250470KCRSP
2211YA250470KCRSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 2211
Stockean: 68478 pcs
Deskarga: 2211YA250470KCRSP.pdf
RFQ
2211YA250470JCRSPU
2211YA250470JCRSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
Stockean: 58303 pcs
Deskarga: 2211YA250470JCRSPU.pdf
RFQ
2211YA250470JCTSP
2211YA250470JCTSP