2211YA250331GCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331GCRSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211YA250331GCRSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211YA250331GCRSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
2211YA250331GCRSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211YA250331GCRSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27113 pcs Datuen fitxa 2211YA250331GCRSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 330pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 330pF