2211YA250270GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250270GCRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211YA250270GCRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211YA250270GCRSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
2211YA250270GCRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211YA250270GCRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39126 pcs Datuen fitxa 2211YA250270GCRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series FlexiCap™
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 27pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 27pF
eskaerak Safety, Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2211YA250270JCRSP
2211YA250270JCRSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211
Stockean: 57838 pcs
Deskarga: 2211YA250270JCRSP.pdf
RFQ
2211YA250270GCRSPU
2211YA250270GCRSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer