2211YA250150KCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250150KCRSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211YA250150KCRSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211YA250150KCRSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
2211YA250150KCRSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211YA250150KCRSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78942 pcs Datuen fitxa 2211YA250150KCRSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 15pF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2211YA250151FCTSPU
2211YA250151FCTSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211
Stockean: 18889 pcs
Deskarga: 2211YA250151FCTSPU.pdf
RFQ
2211YA250150JCTSP
2211YA250150JCTSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 2211
Stockean: 61965 pcs
Deskarga: 2211YA250150JCTSP.pdf
RFQ
2211YA250150KCRSP
2211YA250150KCRSP