2211JA250561JXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250561JXRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211JA250561JXRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 250V X7R 2211
Fitxak: 2211JA250561JXRSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
2211JA250561JXRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211JA250561JXRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 250V X7R 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67063 pcs Datuen fitxa 2211JA250561JXRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series -
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 560pF