2211JA250471MXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250471MXRSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211JA250471MXRSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 250V X7R 2211
Fitxak: 2211JA250471MXRSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
2211JA250471MXRSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211JA250471MXRSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 250V X7R 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81443 pcs Datuen fitxa 2211JA250471MXRSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series -
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 470pF