2211JA250181GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250181GCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2211JA250181GCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211
Fitxak: 2211JA250181GCTSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
2211JA250181GCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2211JA250181GCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27166 pcs Datuen fitxa 2211JA250181GCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 180pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapazitantzia 180pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2211JA250181JXRSP
2211JA250181JXRSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 180PF 250V X7R 2211
Stockean: 97366 pcs
Deskarga: 2211JA250181JXRSP.pdf
RFQ
2211JA250181GCTSP
2211JA250181GCTSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211