1825Y6K00821MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6K00821MXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y6K00821MXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 6KV X7R 1825
Fitxak: 1.1825Y6K00821MXT.pdf2.1825Y6K00821MXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1825Y6K00821MXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y6K00821MXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 820PF 6KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72319 pcs Datuen fitxa 1.1825Y6K00821MXT.pdf2.1825Y6K00821MXT.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 820pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 820pF
eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLK DISCONN 12-26AWG
Stockean: 8240 pcs
Deskarga: 1826030000.pdf
RFQ
1825Y6K00820KCT
1825Y6K00820KCT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 1825
Stockean: 87987 pcs
Deskarga: 1825Y6K00820KCT.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLOCK 8POS 5MM STR PCB
Deskarga: 1826020000.pdf
1826
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: USB DIY CONN SHELL MICROB PLUG
deskribapena: CONN TERM BLK 7POS 5.0MM STR PCB
1825Y6K00821KXR
1825Y6K00821KXR
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 820PF 6KV X7R 1825
Deskarga: 1825Y6K00821KXR.pdf
1825Y6K00821JXT
1825Y6K00821JXT
Deskarga: 1825Y6K00821JXT.pdf
1826
fabrikatzaileak: Greenlee Communications
deskribapena: SCREW, VALVE
Deskarga:
1825Y6K00821MXR
1825Y6K00821MXR
Deskarga: 1825Y6K00821MXR.pdf
deskribapena: CONN TERM BLOCK 6POS 5MM STR PCB
1825Y6K00821KXT
1825Y6K00821KXT