1825Y5K00221JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y5K00221JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y5K00221JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 5KV X7R 1825
Fitxak: 1.1825Y5K00221JXT.pdf2.1825Y5K00221JXT.pdf
  • Mezua
1825Y5K00221JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y5K00221JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 220PF 5KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82162 pcs Datuen fitxa 1.1825Y5K00221JXT.pdf2.1825Y5K00221JXT.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 220pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 220pF