1825Y2K50331JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2K50331JCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825Y2K50331JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 2.5KV C0G/NP0 1825
Fitxak: 1.1825Y2K50331JCR.pdf2.1825Y2K50331JCR.pdf
  • Mezua
1825Y2K50331JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825Y2K50331JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 330PF 2.5KV C0G/NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43310 pcs Datuen fitxa 1.1825Y2K50331JCR.pdf2.1825Y2K50331JCR.pdf
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 330pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 330pF